Labdarúgás (foci): Mi a különbség a középpályás előre haladása, a középpályát támadó középpálya és a csatár között?

Válasz 1:

Finom különbségek valóban.

Amikor 2 srác játszik együtt a legtávolabbi szerepben, sztrájkolóknak hívják őket. A sztrájkoló bárki, aki a legjobban játszik. Középpontban az a fickó, aki magányos csatárként játszik.

A Központi Támadó Középpályás a középpálya és az előremenő vonalak között sodródik az erdő keresése során az ellenzéki védelem nyújtása érdekében.

A sztrájkolók definiálták a védelem teljes mozdulatait, általában a fullback és a centreback között, és néha az utolsó védekező embert játsszák le. Nem A 10-es szám sokkal kiszámíthatatlanabb, és nagyon sok szabadságot kap, hogy mélyre mutasson, vagy hamis előre játsszon.

Válasz 2:

Striker: A Striker egy 18 yardos boxos játékos. Például Robert Lewandowski. A dobozban várja, hogy keresztek érkezzenek Lahm vagy alaba széléből, vagy mélyen fekvő játékostól, például bütykökből, pirloból. Vagy áttör a védelem fölé a középtámadó középpályás, például Ozil messi és James ellen.

Középpályás: Olyan játékos, aki a csatár és a középen támadó középpályás között játszik. Időnként leeshet, hogy kicsit kicsit játsszon a középen támadó középpályával, vagy elkapja a labdát, ha a menedzser hamis 9-et használ, hogy a játékosok megérkezhessenek. Például a Zlatan vagy a Suarez számára. a szárnyakon egy-két percig

Középpontban támadó középpályás: ő a legjobban szabadon játszó játékos a pályán, bárhová rohanhat a támadó harmadik helyen. Legyen a keresztek a szárnyakról, a golyók és a chipek át a védelem alatt, vagy a mély pozíciókból kilépő pult. Ebben az évszakban az Isco (amikor a bála megsérült) és a messi voltak a mesterek bütykös helyzetben, a megfelelő 4–4–2 vagy 3–4–3 között, a Midfield kvartett csúcsán / csúcsán.